Vybavení areálu

Explore Activities

Koupání

Možnost celoročního koupání. K dispozici je Vám bezplatné přírodní koupaliště v malých zátokách nebo dlouhá pláž s pozvolným vstupem pro koupání s dětmi.

Aktivity

V areálu ubytování je Vám k dispozici dětské hřiště s trampolínou, pískoviště s hračkami pro nejmenší dětí. Pingpongový stůl, basketbalový koš.

Občerstvení

V areálu ubytování je Vám od dubna do konce října k dispozici občerstvení U koziček. Občerstvení nabízí několik druhů čepovaných piv, limonád, teplou a studenou kuchyni. K dispozici je 40 zastřešených míst k sezení a dalších 40 míst pod slunečníky.

Free Wi-Fi

Ubytovaným hostům je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Heslo na vyžádání na recepci.

Sportoviště v okolí

Naše ubytování je na břehu rybníka a 100m od lesa, kde se můžete projet na 11km dlouhém in-line okruhu nebo prozkoumat hradecké lesy na kole, kde budete mít stále co objevovat.

Domácí mazličci

Po předchozí dohodě je možné ubytování s domácími mazlíčky (psy, kočky).

Hodnocení od našich hostů

Alena Krutinova

Super ubytovani na skvelem miste hned u vody i lanoveho parku. V arealu je bar i obcerstveni kdyz chcete dobry obed ci veceri. Muzu jen doporucit 🙂

Alena Krutinova

Zuzana Mrhálková

Mohu jen doporučit. Krásné apartmány i okolí, všude čisto, v apartmánu kuchyňka více než dostatečně zařízená. Bezproblémová komunikace s majitelem. Bezprostřední blízkost rybníka i rychlé občerstvení.

Zuzana Mrhálková

Artur Blaszak

(Přeloženo Googlem) Skvělé místo! Velmi pěkné nemovitosti a apartmány, hlídané parkoviště, v blízkosti barů s pivem a párky nebo smaženým sýrem. Skvělý přístup k atrakcí mimo město.
(Původní)
Super miejsce! Bardzo ładny obiekt i apartamenty, bezpieczny parking, blisko do barów z piwem i kiełbaski czy smażony serem. Świetny dojazd do atrakcji poza miastem.

Artur Blaszak

Mapa areálu ubytování