Poznejte kouzlo přírody a zrelaxujte na břehu rybníka!

Dobrý den, vítáme Vás v nově vybudovaném ubytování „Apartmány Stříbrňák“ v Hradci Králové!
Jak již napovídá název, ubytování se nachází na břehu Stříbrného rybníka, kterému se v Hradci Králové neřekne jinak než „Stříbrňák„.
Apartmány Stříbrňák nabízejí několik možností komfortního ubytování a to ve 4 dvoulůžkových apartmánech s kuchyňkou se samostatným vstupem, ve 2 třílůžkových apartmánech se samostatným vstupem. Dále Vám můžeme nabídnout útulnou chatičkou pro 4 osoby s krbovými kamny a pohodlný mobilní dům pro 6 osob s velkou terasou. Celkově Vám tedy můžeme nabídnout kapacitu 27 komfortních lůžek v příjemném prostředí.

Součástí našeho ubytovacího areálu je Vám ke zpříjemnění Vašeho pobytu několik aktivit – stolní tenis, basketbalové hřiště, trampolína, houpačky, dětské hřiště, pískoviště, hřiště na pétanque a možnost zapůjčení kánoe. Pokud budete mít chuť na více adrenalinu, tak můžete vyzkoušet blízký lanový park, který skýtá mnoho druhů sportovního vyžití na suchu i na vodě, např. aqua zorbnig. Pokud jste vyznavači cykloturistiky, tak pro Vás máme výbornou zprávu! Hradec Králové leží v labské nížině a proto u nás najdete jen velmi málo kopců a proto je jízda na kole u nás potěšením. Pokud ale raději volíte aktivnější formu cyklistiky, tak pro Vás máme např. nádhernou projížďku z Hradce Králové až do pod Krkonošského Kuksu, kde si výlet zpestříte prohlídkou historického zámku a pokocháte se úchvatnou krajinou. A když Vám ani toto nebude stačit, tak si stačí zajet ještě pár kilometrů dál a jste přímo na horách v Krkonoších, kde se na kole můžete doslova vyřádit. Ke zpříjemnění Vašeho pobytu je Vám k dispozici nedaleké občerstvení „U Koziček“, kde naleznete široký výběr nápojů a rychlých jídel. Budeme se snažit, aby se Vám pobyt u nás líbil a rádi vyslechneme připomínky a doporučení, abychom pro Vás naše služby stále zlepšovali.